W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
 • 28 Weeks Later | Drame, Horror, Fantashkence | Viti: 2007


  Rreth filmit:

  6 muaj pasi nje virus ka infektuar popullsine e Britanise, ushtria Amerikane ndihmon per sigurimin e nje zone te Londres qe te mbijetuarit te mund t’ja nisin nga fillimi. Por jo cdo gje shkon sipas planit.

   

   

   The Walking Dead (2010) on IMDb

   


   

  Untitled 1
  Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.
  Loading...
  Loading...