W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
 • A Tale of Love and Darkness (2015) | Biografi, Drame | Viti: 2016


  Rreth filmit:

  E bazuar në best-sellerin ndërkombëtar nga Amos Oz, A Tale of Love and Darkness (Një Tregim Dashurie dhe Errësire) është historia e rinisë së tij, e vendosur në fundin e sundimit të Britanisë mbi Palestinën dhe në fillimet e shteti të Izraelit. Filmi hyn në detaje në lidhjen e djalit me nënën e vet dhe në fillimet e tij si shdrametar, duke parë se çfarë ndodh kur, historitë që tregojmë, bëhen historitë që jetojmë.

   

   

   The Walking Dead (2010) on IMDb

   


   

  Untitled 1
  Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.
  Loading...
  Loading...