W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
 • Bone Tomahawk (2015) | Horror, Western | 29 Tetor 2015


  Rreth filmit:

  Katër burra shkojnë në Perëndimin e Egër për të shpëtuar një grup njerëzish të kapur rob nga kanibalët që jetojnë nëpër shpella.

   

  YouTube-logo-full_color

   

   The Walking Dead (2010) on IMDb

   

  Untitled 1
  Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.
  Loading...
  Loading...