W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
 • Cardboard Boxer (2016) | Drame | Viti: 2016


  Rreth filmit:

  Një i pastrehë rekrutohet nga disa djem të rinj për t’u zënë me njerëz të tjerë të varfër. Ndërkohë, ai mundohet të gjejë paqe me veten nëpërmjet një ditari të gjetur midis sendeve të tjera të djegura.

   

   

   The Walking Dead (2010) on IMDb

   
   

  Untitled 1
  Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.
  Loading...
  Loading...