W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

The Dark Tower (2017) | Aksion, Aventure, Fantazi | Viti: 2017


Rreth filmit:

Qitësi i fundit, Roland Deshein, ka ngecur në një luftë me Uollter O’Dim, i njohur ndryshe dhe si Njeriu me të zeza. Rolandi i përket një urdhri që mbron Kullën e Errët e cila ruan universin nga djajtëqë ndodhen jashtë kufirit të tij.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 
 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.
  • Fadil Hajdini

    filmi i mire

Loading...