W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
 • Death Note | Drame, Krim, Fantazi | Viti: 2006


  Rreth filmit:

  Death Note pjesa 1: Një betejë midis dy mendjeve më të ndritura të botës fillon kur Light Yagami gjen “Bllokun e Vdekjes”, një bllok me fuqinë për të vrarë dhe ai vendos të shpëtojë botën nga kriminelët.

   

   

   The Walking Dead (2010) on IMDb

   


   

  Untitled 1
  Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.
  Loading...
  Loading...