W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
 • Deepwater Horizon (2016) | Aksion, Drame, Thriller | Viti: 2016


  Rreth filmit:

  Një histori e vendosur në det të hapur, në një anije ku bëhej shpimi i naftës, e cila shpërthen në prill të vitit 2010 dhe krijon derdhjen më të madhe të naftës në historinë e Shteteve të Bashkuara.

   

   

   The Walking Dead (2010) on IMDb

   

   

   

  Untitled 1
  Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.
  Loading...
  Loading...