W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
 • Deliver Us from Evil | Horror, Mister, Thriller | Viti: 2014


  Rreth filmit:

  Oficeri i policisë së Nju Jorkut, Ralf Sarçi investigon një sërë misteresh. Ai bashkon forcat me një prift të pazakontë, i shkolluar për ritet ekzorciste,
  për të luftuar djajtë të cilët kanë pushtuar njerëzit në qytet.

   

   

   The Walking Dead (2010) on IMDb

   


   

  Untitled 1
  Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.
  Loading...
  Loading...