W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
 • Desierto (2015) | Drame, Thriller | Viti: 2015


  Rreth filmit:

  Një grup njerëzish që mundohen të kalojnë kufirin nga Meksika për në Shtetet e Bashkuara, përballen me një burrë i cili i ka marrë detyrat e mbrojtjes së kufirit në duart e tij prej rracisti.

   

   

   The Walking Dead (2010) on IMDb

   

   

  Untitled 1
  Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.
  Loading...
  Loading...