W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
 • District 9 | Aksion, Fantashkence, Thriller | Viti: 2009


  Rreth filmit:

  Një rracë jashtëtokësore që detyrohet të jetojë në kushtet e një lagjeje të varfër në Tokë, papritur gjen shpirtin e një të afërmi tek një agjent i qeverisë që ekspozohet nga bioteknologjia e tyre.

   

   

   The Walking Dead (2010) on IMDb

   


   

  Untitled 1
  Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.
  Loading...
  Loading...