W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
 • Drejt Fundit (2015) | Aksion | Viti: 2016


  Rreth filmit:

  “Drejt Fundit” me regji e skenar të Drilon Hoxhës është realiteti Shqiptar i sjellë artistikisht. Intriga, ambicia, pazaret e prishura dhe larja e hesapeve janë karakteristika në këtë film

   

   

   The Walking Dead (2010) on IMDb

   

  Untitled 1
  Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.
  Loading...
  Loading...