W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

First Round Down (2016) | Aksion, Komedi | Viti: 2016


Rreth filmit:

Një ish-yll i hokejit u kthye në shtëpi pas dhjetë vjetësh për t’u kujdesur për vëllanë e tij më të vogël. Me një karrierë të rrënuar, ai punon si shpërndarës picash. Por e kaluara e tij e ndërlikuar kthehet tek ai më shpejt sesa ai mund të shpërndante pica.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 
 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.
Loading...