W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
 • For a Few Bullets (2016) | Aksion, Komedi | Viti: 2016


  Rreth filmit:

  Një mashtrues dhe një agjente e qeverisë Kineze për arsye të ndryshme, përpiqen të shpëtojnë një objekt i cili është pasuri kombëtare nga agjentët japonezë.

   

   

   The Walking Dead (2010) on IMDb

   


   

  Untitled 1
  Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.
  Loading...
  Loading...