W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
 • Hustle and Flow | Krim, Dramë, Muzikë | Viti: 2005


  Rreth filmit:

  Me ndihmën e miqve të tij, një tutor nga Memfis përpiqet të bëhet një repist suksesshëm. Dhe kur dëgjon se superylli i hip-hop Skini Blek do të vijë në qytet, ai përpiqet që të tëheqë vemendjen e tij.

   

   

   The Walking Dead (2010) on IMDb

   


   

  Untitled 1
  Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.
  • Arijan

   si quhet kenga ne fund te filmit nese ka mundsi me tregu najkush

  Loading...
  Loading...