W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
 • I Am a Hero (2015) | Aksion, Horror | Viti: 2015


  Rreth filmit:

  Hideo Suzuki është një 35 vjeçar, asistent i mangave, që mundohet shumë që të jetë një hero në përditshmërinë e tij, duke u munduar që të pushtojë lexuesit me krijimin e tij. Ndërkohë në jetën e tij personale jo çdo gjë ecën mirë. Megjithëse Hideo mundohet shumë, bota duket se ka plane të tjera për të. Mekanizma të errëta i ndryshojnë totalisht jetën.

   

   

   The Walking Dead (2010) on IMDb

   
   

  Untitled 1
  Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.
  Loading...
  Loading...