W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
 • Jane Got a Gun (2015) | Aksion, Dramë, Western | Viti: 2016


  Rreth filmit:

  Një grua i kërkon ish të dashurit të saj për ndihmë në mënyrë që të shpëtojë burrin e saj kriminel nga një bandë që kërkon ta vrasë.

   

   

   The Walking Dead (2010) on IMDb

   

   

  Untitled 1
  Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.
  Loading...
  Loading...