W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
 • Kardesim Benim (2016) | Drame, Komedi | Viti: 2016


  Rreth filmit:

  Dy vëllezër këngëtarë që nuk flasin me njëri-tjetrin, bëjnë një udhëtim me makinën e vjetër të babait të tyre të vdekur në mënyrë që të plotësojnë dëshirën e tij të fundit për të kënduar në një dasëm në Urla.

   

   

   The Walking Dead (2010) on IMDb

   


   

  Untitled 1
  Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.
  • Ola

   Me falni e shkarkova filmin por nuk ka ze. Mund ta zgjidhni?

   • Filma24HD.com

    provo hape me VLC media player dhe zeri duhet tpunoj

  Loading...
  Loading...