W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
 • Filmi do të filloj në 30

  Ju mund të kaloni në video në 5


  Spy (2015) | Aksion, drama, Sport | 19 korrik 2015


  Rreth filmit:

  Lion Gaulltier është një dezertor në Legjionin e Huaj, që mbërrinë shumë vështirë në SHBA. Ai e gjenë vëllain e tij mes jetës a vdekjes dhe

  kunatën e tij pa paratë e novojshme për ta shëruar burrin e saj dhe mbajtur vajzën e saj. Për t’i fituar paratë e nevojshme, Gaulltieri vendos që të

  marrë pjesë në disa përleshje klandestine shumë të rrezikshme.

   

  Trailer: Youtube

   

  Vlerësimi sipas IMDb: 6.1/10

   

  Untitled 1
  Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.
  Loading...
  Loading...