W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
 • Max Steel (2016) | Aksion, Aventure, Familjar | Viti: 2016


  Rreth filmit:

  Aventurat e adoleshentit, Maks MekGreth-it dhe shoqëruesit të tij alien, Çelikut, që duhet të mbrehin dhe kombinojnë fuqitë e tyre të reja e të llahtarshme për t’i zhvilluar tek trupi i superheroit që punon me turbo, Maks Çeliku.

   

   

   The Walking Dead (2010) on IMDb

   

   

  Untitled 1
  Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.
  Loading...
  Loading...