W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Filmi do të filloj në 30

Ju mund të kaloni në video në 5


[videojs mp4="http://50.7.120.66/play_0d7e60ba7b96bdd5e8a95dae45fb789e.mp4?st=W1ed6WDTqLLbSQlNaSHjWw&e=1437576083" width="680" height="400"]

Muay Thai Giant | Aksion, Drame, sport | 22 korrik 2015


Rreth filmit:

Një film aksion rreth një gjigandi mbi 2 metra të gjatë, i cili mëson artin marcial Muai Tai për të zgjidhur një çështje diamantësh të grabitur.

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 5.7/10

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.