W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
 • Nerve (2016) | Aventure, Krim, Thriller | Viti: 2016


  Rreth filmit:

  Një gjimnaziste e vitit të fundit të gjimnazit, e gjen veten të përfshirë në një version online të lojës “e vërtetë apo guxim”. Çdo lëvizje e saj do të vëzhgohet e çdo ndjekës mund të sugjerojë një “guxim”, por çdo gjë fillon të ndërlikohet që pas “guximit” të parë. Si do mund të dalë nga kjo vorbull?

   

   

   The Walking Dead (2010) on IMDb

   

   

  Untitled 1
  Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.
  • lumdrini

   Përpos në shqip, unë shkarkoj filma me përkthime edhe në 3 gjuhë tjera, por rrallë më ka rënë të shoh ne mes të filmit shënime për autorin e përkthimit, etj… Kjo vërtetë më iriton aq shumë saqë as nuk do dëshiroj të shoh filma me aq shumë ndërhyrje me tekste/tituj të ndryshëm, edhepse me përkthim në shqip, filmin e ndjen më së miri .

   • Filma24HD.com

    nuk kemi ne në mes te filmit shenime te autorit, por vetem “mundesoi ne hd: filma24hd.com” dhe ne kemi vetem 3 shenime: ne fillim, ne mes dhe ne fund. Kurse faqet tjera kan shumë me shumë.

   • bleros

    Mire eki met lodh

  • Florian Saramati

   ide ndryshe i mire jo i keq

  Loading...
  Loading...