W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Northern Limit Line (2015) | Drame, Lufte | Viti: 2015


Rreth filmit:

“Ky film është i bazuar në përplasjen detare të vërtetë ndërmjet Koresë së veriut dhe jugut pranë kufirit të veriut në detin e verdhë gjatë kupës botërore të 2002, Kore-Japoni”

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.
  • Filma24HD.com

    nuk ka date te caktume per sezonin 4 te kti seriali, por thuhet se do filloj ne vitin 2017

    • liri

      Ju faleminderit per mirkuptim ! 🙂

Loading...