W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
 • One Night Stand (2016) | Drame, Hindi, Romance | Viti: 2016


  Rreth filmit:

  Historia është për Urvil Raisinin dhe Selinën që u takuan në një eveniment dhe një natë më vonë e paharrueshme. Kur kthehen në shtëpi vazhdojnë jetët e tyre. Kujtimet e Selinës ndjekin Urvilin. Çfarë ndodh më tej përbën thelbin e dramës. Ky film eksploron botën hipokrite ku jetojmë. Çfarë dëshiron Urvili?

   

   

   The Walking Dead (2010) on IMDb

   


   

  Untitled 1
  Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.
  Loading...
  Loading...