W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Predators | Aksion, Aventure, Fantashkence | Viti: 2010


Rreth filmit:

Një grup luftëtarësh elitar shkojnë në një xhungël të pashkelur nga këmba e njeriut dhe gjuhen nga gjahtarë alienë…

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.