W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
 • Rocky Handsome (2016) | Aksion, Krim, Hindi, Drame | Viti: 2016


  Rreth filmit:

  Kur një mafie droge rrëmben një vajzë 8-vjeçare, Kabir Ahlauati del në një mision për të gjetur rrëmbyesit dhe për ta shpëtuar vajzën nga rreziqet që i kanosen.

   

   

   The Walking Dead (2010) on IMDb

   


   

  Untitled 1
  Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.
  Loading...
  Loading...