W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
 • Rudderless (2014) | Drama, Komedi, Muzike | 7 Shtator 2015


  Rreth filmit:

  Një baba i pikëlluar për vdekjen e të birit pengohet nëpër një kuti me kaseta dhe tekste këngësh të djalit të tij. I tronditur nga zbulimi i këtij talenti të panjohur, ai formon një grup me shpresën për të gjetur një katarsis

   

  YouTube-logo-full_color

   

   The Walking Dead (2010) on IMDb

  Shiko Shkarko

  Netu

  Shkarko Direkt

  Novamov

  Uptobox

  Videoweed

  Ezfile

  Nowvideo

  Nosupload

  Vidto

  Uploaded

  Vidbull

  Promptfile

  Vidspot

  Untitled 1
  Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.
  Loading...
  Loading...