W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
 • Southside with You (2016) | Biografi, Drame, Romance | Viti: 2016


  Rreth filmit:

  Filmi flet për verën e vitit 1989, pasditen kur presidenti i ardhshëm i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Barak Obama, përpiqet të bëjë për vete zonjën e tij të parë të ardhshme, Mishel Obama, në takimin e parë të tyre në pjesën jugore të Çikagos.

   

   

   The Walking Dead (2010) on IMDb

   
   

  Untitled 1
  Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.
  Loading...
  Loading...