W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
[videojs mp4="https://c5841b10f63855adfbb28f83f2b63d3457c2ef08.googledrive.com/host/0B1WKetQUZeS6fmFtQWhFSG5GUnNZaE9KUHVBVktiUENmTWVXTUo3WGhDdDV6QjlIdDhpcFE/soc2015.mp4" poster="http://static.guim.co.uk/sys-images/Guardian/Pix/pictures/2014/6/19/1403190598995/d1a48b54-673b-4c6c-a058-201496aa88a1-2060x1236.jpeg" width="680" height="400"]

Straight Outta Compton (2015) | Biografi, Drama, Muzike | 31 gusht 2015


Rreth filmit:

Një grup i ri hip-hop-i del nga rrugët e rrezikshme të Compton-it në Los Angeles, Californi, të quajtur NWA. Në mesin e viteve 1980 ata e revolucionarizuan kulturën Hip Hop me muzikën dhe tekstet e tyre.

 

YouTube-logo-full_color

 


Suite Française (2014) on IMDb

Shiko Shkarko

Vidto

UptoBox

Netu

FilePup

OpenLoad

Ezfile

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.
  • Rozaay

    Film ma tmir moti nuk kom pa, resurrection edhe ky. Falemnderit qe na dhat mundsin me kqyr

  • Xhoni

    Te kush link ta shkarkoj?