W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
 • Tamjung Hong Gil-dong: Sarajin Ma-eul (2016) | Aksion | Viti: 2016


  Rreth filmit:

  “Phantom Detective” Hong Gil Dong është një detektiv privat shumë i zoti e me një kujtesë të jashtëzakonshme. Ndërkohë që vazhdon të ndjekë zotimin që i ka bërë të ëmës për hakmarrje, ai përfshihet në një komplot shumë herë më të ndërlikuar e të madh se ai në të cilin ndodhej më parë.

   

   

   The Walking Dead (2010) on IMDb

   


   

  Untitled 1
  Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.
  Loading...
  Loading...