W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
 • Tell Me How I Die (2016) | Horror | Viti: 2016


  Rreth filmit:

  “Më thuaj si vdes” : Kur një grup studentësh u bënë pjesë e një eksperimenti të një droge klinike, një efekt anësor i papritur bën që ata të shohin vizionet e vdekjeve të tyre… të cilat bëhen realitet. Teksa, përpiqen t’u shpëtojnë fatit të tyre, zbulojnë që vrasësi është mes tyre dhe ka aftësinë e të parit të ardhmen- vetëm se ai duket se është një hap përpara përpjekjeve të tyre për të mbijetuar.

   

   

   The Walking Dead (2010) on IMDb

   


   

  Untitled 1
  Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.
  Loading...
  Loading...