W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Temple (2017) | Horror, Histori | Viti: 2017


Rreth filmit:

Tre turistë amerikanë ndjekin një hartë misterioze në drejt një xhungle në Japoni në kërkim të një tempulli antik. Kur shpirtrat u zënë kurth, aventura e tyre kthehet në një mankth të tmerrshëm…

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 
 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.
Loading...