W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

The Angry Birds Movie (2016) | Aksion, Animuar, Komedi | Viti: 2016


Rreth filmit:

Zbuloni se pse janë zogjtë kaq të zemëruar. Kur një ishull i populluar nga zogj që nuk fluturojnë, por të lumtur, vizitohet nga derrkucë jeshilë misteriozë, është në dorë të tre të dëbuarve- Red, CCak dhe Bombi- për të kuptuar se çfarë po kurdisin derrkucët.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.
 • Tironsi HD

  ore si e keni hallin ju? ju vura link per te shkarkuar filmin te dubluar ne shqip dhe nuk e doni?

  • Capo

   A ma jep linkun e Angry Birds shqip?

  • DonartiXGAMING

   Ku eshte linku per ta shkarkuar shqip