W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
 • The Birth of a Nation (2016) | Biografi, Drame, Histori | Viti: 2016


  Rreth filmit:

  Nat Tërnër, një skllav që di të lexojë dhe një predikues, organizon një kryengritje.

   

   

   The Walking Dead (2010) on IMDb

   

   

  Untitled 1
  Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.
  Loading...
  Loading...