W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
 • The Charnel House (2016) | Thriller | Viti: 2016


  Rreth filmit:

  Një thertore e braktisur prej kohësh është shndërruar në apartamente moderne në një lagje të re urbane. Shpejt pasi ato banohen, njerëzit përndiqen nga një sekret i zi i cili ka mbetur aty prej 30 vjetësh.

   

   

   The Walking Dead (2010) on IMDb

   
   

  Untitled 1
  Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.
  Loading...
  Loading...