W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
 • The Childhood of a Leader (2015) | Drame, Horror, Mister | Viti: 2015


  Rreth filmit:

  Një film që përkon me lindjen e fashizmit në shekullin e 20, jep jetën e një djaloshi të vogël amerikan që jeton në Francë në 1918. Babai i Preskotit po punon me delegatët e tjerë të qeverisë amerikane në krijimin e Traktatit të Versajës. Ajo ndodhi që ai u bë dëshmitar, e ndihmoi që lëkundte besimin e tij dhe ne do të jemi vëzhgues të lindjes së një egoje të madhe. Ky film jep sadopak një fëmijëri të çdo diktatori…është një parashtrim sesi formohet një portret i së ligës.

   

   

   The Walking Dead (2010) on IMDb

   


   

  Untitled 1
  Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.
  Loading...
  Loading...