W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
 • The Magnificent Seven (2016) | Aksion, Aventure, Western | Viti: 2016


  Rreth filmit:

  Shtatë pushkatarë të zotë në perëndimin e vjetër, mblidhen bashkë për të ndihmuar një fshat të vogël nga disa hajdutë mizorë.

   

   

   The Walking Dead (2010) on IMDb

   
   

  Untitled 1
  Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.
  Loading...
  Loading...