W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
 • The Salvation (2014) | Dramë, Western | 12 dhjetor 2014


  Rreth filmit:

  Në vitin 1870 në Amerikë, Xhoni vret vrasësin e familjes së tij dhe shpërthen tërbimi
  i kryebanditit Delarus. Xhoni tradhtohet nga vendasit frikacak dhe detyrohet t’i luftojë i vetëm banditët…

   

  Trailer: Youtube

   

  Vlerësimi sipas IMDb: 6.8/10

  Shkarko

  FileCloud

  Untitled 1
  Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.
  Loading...
  Loading...