W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
 • The Siege of Jadotville (2016) | Aksion, Drame, Thriller | Viti: 2016


  Rreth filmit:

  Filmi tregon historinë e vërtetë të komandantit irlandez Pat Kuinlan i cili drejton togën e tij kundër mercenarëve francezë në Kongo në fillimet e viteve ’60.

   

   

   The Walking Dead (2010) on IMDb

   


   

  Untitled 1
  Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.
  Loading...
  Loading...