W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

The Swap (2016) | Komedi, Familjar, Fantazi | Viti: 2016


Rreth filmit:

Eli O’Brajën po përpiqet të bëjë gjimnastike ritmike dhe të shkaktojë telashe së bashku me shoqen e saj të ngushtë. Ndërkohë, shoku i saj i klasës Xhek Maloi po përpiqet të jetojë në rrugën e vëllait të tij, i cili ishte një yll hokeji dhe me pritjet e babit të tij, si dhe me dashurinë e tij të pamundur.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.