W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

The Wicked (2013) | Fantazi, Horror, Thriller | Viti: 2013


Rreth filmit:

Në qytetin e vogël Samerset, të gjithë e dinë përrallën e shtrigës së pavdekshme që ka kaluar brez pas brezi. Një grup prej 7 adolëshentësh, do dëshirojë që të shkojë deri në pyll që të shikojë nga afër shtëpinë e magjepsur të shtrigës, por histori të tilla s’janë gjithmonë vetëm një legjendë! Shokët tanë do e zgjojnë padashje shtrigën dhe do kuptojnë se nganjëherë përrallat janë të vërteta… Tani ajo kërkon rininë e tyre që të mbahet në jetë, dhe kur ajo bën magjitë e saj, askush s’mund të lirohet më…

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 
 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.
Loading...