W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
 • Viking Legacy (2016) | Aksion, Aventure | Viti: 2016


  Rreth filmit:

  Në kohët antike, ekzistonin 7 dorëshaventuree të shenjta që besoheshin se i jepnin fuqi dhe mirëqenie atyre që i kishin në kontroll. Profecia tregonte se një fëmijë i lindur nga gjaku Mbretëror, një ditë do i shfrytëzonte fuqitë e tyre, dhe të sundonte kombet. Teksa njerëzit luftonin për dorëshaventureet, në mënyrë që të ruante paqen, një mbret nga Mbretëritë Angleze i mori këto dorëshaventuree, dhe ia dha Këshillit të Krishterë për t’i ruajtur të sigurta. Lufta për këto dorëshaventuree bëhet shumë e madhe, teksa do të ketë edhe shumë të vdekur.

   

   

   The Walking Dead (2010) on IMDb

   


   

  Untitled 1
  Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.
  Loading...
  Loading...