W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
 • Warrior | Dramë, Sport | Viti: 2011


  Rreth filmit:

  Djali i vogel i nje boksieri te alkolizuar kthehet ne shtepi, ku trajnohet nga i ati per per turneun e arteve marciale.

   

   

   The Walking Dead (2010) on IMDb

   

   

  Untitled 1
  Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.
  • FF-ACE

   Nje nga filmat me te nenvlersuar. Eshte nje drame spektakolare e mbushur plot aksion. Eshte nje kombinim perfekt i arteve marciale te perziera (MMA/UFC) me nje drame te fuqishme. Nqs jeni te apasionuar pas dyluftimeve ose dramave ose te dyjave bashke mos u mendoni dy her. Hej eshte Tom Hardy keshtu qe duhet pare me patjeter 😛 .
   IMDb 8.2
   Rotten Tomatoes 7.3

  Loading...
  Loading...