W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
 • Warriors of the Rainbow: Seediq Bale I | Aksion, Drame, Histori | Viti: 2011


  Rreth filmit:

  Një fis autokton i bazuar tek njerëzit që jetojnë në harmoni me natyrën, papritur e gjejnë mënyrën e tyre të jetës të kërcënuar, kur pushtuesit e dhunshëm nga një tjetër kulturë arrijnë në vend, me qëllim kapjen e burimeve të tyre natyrore dhe skllavërimin e tyre.

   

   

   The Walking Dead (2010) on IMDb

   


   

  Untitled 1
  Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.
  Loading...
  Loading...