W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
 • Wild Card (2015) | Aksion, Krim, Drame | Viti: 2015


  Rreth filmit:

  Kur një truprojë në Las Vegas me aftësi vdekjeprurëse dhe vesin e kumarit futet në telashe me mafien, ai ka një letër të vetme në dorë… ose gjithçka, ose asgjë…

   

   

   The Walking Dead (2010) on IMDb

   

   

  Untitled 1
  Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.
  Loading...
  Loading...