W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Zombies (2017) | Aksion, Horror | Viti: 2017


Rreth filmit:

Kur fundi i botës po afrohet nga një shpërthim i disa zombie një grup njerëzish së bashku me Will Luke do sakrifikojnë jetën e tyre për të shpëtuar racën njerëzore.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 
 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.
Loading...