W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
 • Zootopia (2016) | Aksion, Animuar, Aventurë | Viti: 2016


  Rreth filmit:

  Zootopia qyteti i ëndrrave për çdo kafshë. Aty ku e pamundura është e mundur. Xhudi një lepurushe kërkon të plotësoje ëndrrën e saj të behet police, por gjatë rrugëtimit te saj has shume dilema dhe probleme që…

   

   

   The Walking Dead (2010) on IMDb

   

   

  Untitled 1
  Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.
  • Tironsi HD

   Ju pergezoj per punen qe po beni…pa dyshim jeni numri 1 ne Net. A e doni ket filmin te dubluar?

  Loading...
  Loading...